Dešťový systém

Využívání dešťové vody například v domácnosti je výhodné nejen z důvodů ekonomických, ale také pro její výborné chemické a fyzikální vlastnosti.

Popis

Dešťový systém je zařízení, díky kterému lze využívat dešťovou vodu v domácnostech nebo provozech. Použití dešťové vody má přitom široké využití např. splachování WC, praní prádla, napouštění bazénů , mytí aut, zalévání zahrady,nebo jako požární atd. Tady všude se obejdeme bez pitné vody. Díky tomuto zařízení šetříte svůj rozpočet ,ale také vzácnou pitnou vodu . Pro lepší orientaci jsme pro Vás vypracovali graf , kde je vše názorně vysvětlo.

Využití dešťové vody v domácnosti:

Graf vyuziti vody

Když to shrneme, čtyřčlenná rodina, která bydlí v rodinném domě s plochou střechy 200 m2 a spotřebou cca 10000 l/ měsíčně. V podmínkách klimatického pásma České Republiky, díky instalaci dešťového systému k využití dešťové vody, je možné ušetřit až 60% pitné vody v domácnosti. Co vy nato?

Popis zařízení:

Systém je vždy postaven dle požadavků zákazníka a proto ke každému požadavku přistupujeme idividuálně. Základ je však všude stejný. Hlavní součástí je nádrž (materiál PP nebo sklolaminát) do které se akumuluje dešťová voda, je umístěna pod povrchem a velikost se určuje dle velikosti plochy střechy ze které se voda bude zachytávat . Dále domácí vodárna pro dopravu dešťové vody do domácnosti. DŮLEŽITÉ je, aby v domácnosti nebo v místě používání byl instalován rozvod v podobě potrubí pro dešťovou vodu, aby se nepotkala s pitnou vodou! Více v naší galerii.

Zobrazit/Skrýt další informace