Koupelna Radiměř

Datum: 26. 4. 2011

Popis: Kompletní rekonstrukce koupelny včetně dlažby (pokládku si prodel majitel sám), voda , odpady , zařizovací předměty stejně tak napojení nových rozvodu na stávající . Novinka této rekonstrukce je instalace pro dně přípravy a to pro používání dešťové vody v této domácnosti a to na splachování WC a pro praní . Druhá příprava byla pro ohřev Teplé Užitkové Vody pomocí solárních kolektorů, které jsou v pozdější době v plánu. Majitelé tak myslí do budoucna a vyhnou se tak další stavebním úpravám. Obě tyto novinky ušetří nemalé finance z provozu domácnosti a jsou tak dobrou investicí.

Radiměř rekonstrukce kuchyně 2 NP Radiměř

Datum: 2. 2. 2012

Popis: Zcela nová výstavba kuchyně v druhém nadzemním patře – nové rozvody vody a odpadů.

Rekonstrukce bytového jádra Pardubice

Datum: 17. 2. 2013

Popis: Kompletní rekonstrukce bytového jádra .Byla provedena demontáž stávajícího umakartového jádra díky tomu se mohlo provést prodloužení stávající koupelny (cca 40 cm), nová výstavba obvodu koupelny ze sádrokartonu.Dále byla provedená nová instalace vody, odpadů , elektro instalace jak v koupelně tak v navazující kuchyni,kde byla provedena také instalace nového osvětlení včetně rozvodů.. Díky prodloužení půdorysu koupelny bylo možné instalovat i rohovou vanu a na původní místo i WC. Dále byly provedeny obklady stěn a položení dlažby . Z důvodu, že se byt nachází v panelovém domě prostor se stoupacím potrubím nebyl klasicky zakryt sádrokartonem,ale byla instalována dvířka z lamina pro lepší přístup pro případ zásahu do rozvodů. Díky tomu se majitelé vyhnou případným stavebním zásahům do zakrytí,které by bylo pevně spojeno. V návaznosti proběhla i rekonstrukce chodby s novou elektroinstalaci včetně pojistkové skříňky a centrálního světla,dále pak vestavěné skříně u stropu místnosti.

Rekonstrukce rozvodů vody v koupelně 2NP Radiměř

Datum: 8. 7. 2012

Popis: Kompletní výměna rozvodů vody . Novinka této rekonstrukce je instalace pro dně přípravy a to pro používání dešťové vody v této domácnosti a to na splachování WC a pro praní . Druhá příprava byla pro ohřev Teplé Užitkové Vody pomocí solárních kolektorů, které jsou v pozdější době v plánu. Majitelé tak myslí do budoucna a vyhnou se tak další stavebním úpravám. Obě tyto novinky ušetří nemalé finance z provozu domácnosti a jsou tak dobrou investicí.

Solarní Kolektory Radiměř

Datum: 11. 9. 2012

Popis: Z důvodu lepší orientace , byly solární kolektory instalovány na střechu RD . Byly použity trubicové vakuové solární kolektory ,které mají díky svému tvaru lepší vlastnosti pro maximální využití slunečního záření pro ohřev . V tom to případě kolektory slouží pro ohřev TUV ,ale i pro vytápění RD. Díky těmto kolektorům bylo možné plně využít již dříve instalovanou přípravu při již dříve provedené rekonstrukci koupelny . Majitelé se tak vyhnuly nechtěným stavebním úpravám.

Výměna střešního okna Radiměř

Datum: 12. 12. 2011

Popis: Výměna původního dřevěného střešního okna za nové prostorné plastové okno.Bylo zvoleno plastové z důvodu, že bylo použito do prostoru koupelny a bylo vybavenou mikroventilací ,aby umožnilo větrání i v chladném období.

ČOV Choceň - Darebnice

Datum: 1. 7. 2015

Popis: Instalace ČOV AT 6 určená pro 4-6 osob. ČOV byla umístěna do předem připravého stavebního prostoru , napojena na odpadní potrubí z RD .

ČOV Miškovice

Datum: 9. 5. 2014

Popis: Instalace ČOV AT 6 určená pro 4-6 osob. ČOV byla umístěna do předem připravého stavebního prostoru , napojena na odpadní potrubí z RD .