Služby

Novinkou letošního roku je poptávaná služba našich zákazníků a to montáž Vámi zakoupených výrobků . Podnětem k této NOVINCE byly dotazy našich zákazníků , které jsme vyslyšely. Nabízíme i poradenství před koupi zboží , ale i údržbu Vašeho zahradního bazénu.

Popis

Uvedená služka má jediný účel a to pomoci Vám zákazníkům , kteří jste si zakoupily zboží nebo to plánujete a již víte, že nebudete schopni manuálně či časově zakoupené zboží sestavit a včas používat. Sestavení zakoupeného zboží HOBBY MARKETŮ někdy nenabízí. Jsme tu tedy pro Vás.

Příklady služby

Zákazník si zakoupí nové zboží např.: zahradní bazén , infra saunu, zahradní domek , domácí ČOV , plastové nádrže , atd.. V případě, že bude zákazník mít zájem a kontaktuje nás přijedeme zakoupené zboží sestavit. POZOR Vámi zakoupené zboží nedovážíme. Podmínkou je,aby zboží mělo návod k montáži.

Co když si zákazník zakoupí použitý výrok např.: domácí ČOV, zahradní bazén, plastovou nádrž, atd.. ? Ani tato varianta pro nás není problém a v případě chybějící dokumentace se vždy snažíme s tím to problémem poprat. Montujeme i výrobky od konkurence.

V případě, že by Vás tato služba zaujala budeme rádi, když nás kontaktujete a už nyní se těšíme na případnou spolupráci s Vámi.

Zobrazit/Skrýt další informace